Showing 1–12 of 124 results

COSMOLIVE COLLAGEN PHYTOLIFT UP EYE AREA SERUM 50ML

Fokusi i tij është kujdesi i zonës delikate rreth syve. Nëpërmjet kolagjenit, qumështit të bletës dhe jargëve të kërmillit ai arrin të hidratojë dhe të eleminojë rrathët poshtë syve.

SETI 3 PËR SHËNVALENTIN – MEN CARE + BITTIM SOAP + FACE TONIC COCONUT AND HAZEL

2,560 Lek
PER MESHKUJ MEN CARE – 500 BITTIM SOAP – 460 FACE TONIC COCONUT & WITCH HAZEL - 1600 DHURATE: LOVE SOAP

SETI 2 PËR SHËNVALENTIN – SERUM GOLD + SCRUB SUGAR PEELING + HAIR REPAIR + ROSE WATER

5,140 Lek
SERUMI GOLD – 2.200 APRICOT SUGAR PEELING - 750 COSMOLIVE HAIR REPAIR – 1.200 COSMOLIVE ROSE WATER -900 DHURATE : LOVE SOAP + FAIRY DUST

SETI 1 PËR SHËNVALENTIN – SERUM FYTYRE + HAIR REPAIR + ROSE WATER

3,290 Lek
SERUM FYTYRE ME QUMESHT ULLIRI – 1.100 Lek COSMOLIVE HAIR REPAIR – 1.200 Lek COSMOLIVE ROSE WATER – 900 Lek DHURATE: LOVE SOAP

COSMOLIVE COLOGNE OCEAN 240ML

1,350 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Ocean është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE CONDITIONER BIOTIN & COLLAGEN 500ML

1,400 Lek
A e dini se rritja e flokut nuk është më sfidë? Është thjesht çështje zgjedhjeje... Mjafton të merrni produktin bestseller të Cosmolive, Biotin Conditioner! Hidratim intensiv për flokë më të butë dhe të shkëlqyeshëm. Me biotin, kolagjen, kafeine, vitaminë E dhe vitaminë B5, ajo ushqen dhe hidraton flokët tuaj. Ju ndihmon t'i krihni flokët tuaj me lehtësi. Përdoreni së bashku me shampot e të njëjtës linje për rezultate më të mira.

COSMOLIVE PURE LAVENDER HYDROSOL 240ML

1,500 Lek
Lavanda është bima e qetësisë dhe relaksit. Hidrosolin e Cosmolive mund ta përdorni për një mori funksionesh: •Tonik për fytyrën •Për flokët •Aromatizues ambienti •Aromatizues dollapi, çarçafësh, peshqirësh etj Të gjitha këto funksione brenda një produkti.

COSMOLIVE COLOGNE BLOSSOM 240ML

1,800 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Olive Blossom është tipike aromë e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE MANDARINE COLOGNE 240ML

1,350 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Mandarine është tipike aromë e freskët agrumesh dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE COLOGNE LEMON 240ML

1,800 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Kolonjës me Limon është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE COLOGNE GREEN TEA 240ML

1,800 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Green Tea është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!