Showing 1–12 of 40 results

COSMOLIVE COLLAGEN PHYTOLIFT UP EYE AREA SERUM 50ML

Fokusi i tij është kujdesi i zonës delikate rreth syve. Nëpërmjet kolagjenit, qumështit të bletës dhe jargëve të kërmillit ai arrin të hidratojë dhe të eleminojë rrathët poshtë syve.

COSMOLIVE COLOGNE OCEAN 240ML

1,350 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Ocean është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE CONDITIONER BIOTIN & COLLAGEN 500ML

1,400 Lek
A e dini se rritja e flokut nuk është më sfidë? Është thjesht çështje zgjedhjeje... Mjafton të merrni produktin bestseller të Cosmolive, Biotin Conditioner! Hidratim intensiv për flokë më të butë dhe të shkëlqyeshëm. Me biotin, kolagjen, kafeine, vitaminë E dhe vitaminë B5, ajo ushqen dhe hidraton flokët tuaj. Ju ndihmon t'i krihni flokët tuaj me lehtësi. Përdoreni së bashku me shampot e të njëjtës linje për rezultate më të mira.

COSMOLIVE PURE LAVENDER HYDROSOL 240ML

1,500 Lek
Lavanda është bima e qetësisë dhe relaksit. Hidrosolin e Cosmolive mund ta përdorni për një mori funksionesh: •Tonik për fytyrën •Për flokët •Aromatizues ambienti •Aromatizues dollapi, çarçafësh, peshqirësh etj Të gjitha këto funksione brenda një produkti.

COSMOLIVE COLOGNE BLOSSOM 240ML

1,800 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Olive Blossom është tipike aromë e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE MANDARINE COLOGNE 240ML

1,350 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Mandarine është tipike aromë e freskët agrumesh dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE COLOGNE LEMON 240ML

1,800 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Kolonjës me Limon është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE COLOGNE GREEN TEA 240ML

1,800 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Green Tea është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE NATURAL HAIR SHAMPOO KERATIN & HORSE TAIL 500ML

1,200 Lek
Një format i ri paketimi për shampon bestseller të Cosmolive! Shampo e Bishtit të Kalit me Keratin është një produkt fantastik i cili përdoret për rritjen e shpejtë të flokëve, duke i ushqyer, shkëlqyer dhe forcuar nga rrënjët deri te majat. Këto benefite i merrni për vetëm 1,200 ALL duke porositur në inbox ose duke na vizituar në pikat e shitjes!

COSMOLIVE NATURAL HAIR SHAMPOO OLIVE OIL 500ML

790 Lek
Kjo shampo vjen tashmë në një format të ri paketimi, tepër cilësor! Është formuluar enkas për flokë delikatë, duke i ushqyer dhe hidratuar ata deri në rrënjë! Flokët dalin më të shëndetshëm dhe krihen më lehtësisht. Pas çdo larje floku është më i butë dhe me më tepër shkëlqim. Lamtumirë maja dyshe dhe flokë të thatë! Në të gjitha pikat e shitjes!

COSMOLIVE NATURAL HAIR SHAMPOO ARGAN OIL 500ML

990 Lek
Tashmë ky produkt vjen në një format të ri dhe tepër cilësor paketimi . Është efikase për flokët e dëmtuar. Vitaminat A, C, E, omega-6 dhe efekti antioksidues i vajit të arganit ushqejnë flokët, forcojnë rrënjët dhe riparojnë flokët e dëmtuar. E gjeni në të gjitha pikat e shitjes ose duke porositur në inbox.

COSMOLIVE FACE CREAM ROSE + COLLAGEN SERIES 50ML

2,600 Lek
Kombinimi i trëndafilit me kolagjenin bën mrekulli për lëkurën!! Ky krem, që në përdorimet e para ka këto efekte: •Minimizon rrudhat e moshës •Parandalon rrudhat e para •Tendos epidermën •Lëmon dhe zbardh sipërfaqen e lëkurës •Mbush linjat e holla të rrudhave të mimikës •Krijon një portret më rinor