WOOCOMMERCE

PRODUKTET ME OFERTË

Produktet me çmim oferte

COSMOLIVE AIRLESS OIL ARGAN 50ML

1,125 Lek
I vlefshëm si për fytyrën , lëkurën dhe flokët. Trajtues dhe shkëlqyes duke e mbrojtur dhe kuruara në të njëjtën kohë lëkurën tonë, për një pamje sa më të shëndetshme.

COSMOLIVE AIRLESS OIL ROSE 50ML

1,125 Lek
Ky vaj është mjaft rezultativ për lëkurën tonë, duke ndihmuar në eliminimin e lëkurës së vdekur dhe rigjenerimin e saj, duke i dhënë njëkohëisht shkëlqim dhe mirëmbajtje.

COSMOLIVE COLOGNE OCEAN 240ML

1,350 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Ocean është e freskët dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

COSMOLIVE MANDARINE COLOGNE 240ML

1,350 Lek
Olivos sjell për meshkujt serinë e kolonjave Cosmolive! Aroma e Mandarine është tipike aromë e freskët agrumesh dhe unisex. Nëse po kërkoni një dhuratë ideale për të dashurin, një aromë që nuk e keni ndjerë asnjëherë më parë, zgjidhni një nga diversiteti i kolonjave që Olivos sjell për herë të parë në Shqipëri!

OLIVOS BABY BODY SOAP 100 GR

375 Lek
Sapuni “Baby Body” ka përbërës tërësisht natyralë. Pastron me shumë delikatesë lëkurën e ndjeshme të bebeve, si edhe parandalon tharjen e lëkurës duke ruajtur ekuilibrin natyral të hidratimit. Formula e tij nuk përmban ngjyrues, alkool, shkumë kimike apo agjentë të tjerë, as yndyra shtazore apo derivatet e tyre. Është në përputhje me nivelet e pH të lëkurës së fëmijës dhe hipoalergjenik. I testuar nga ana dermatologjike. Sapuni “Baby Body” ofron hidratim, shkumë të bollshme dhe funksion delikat pastrimi me përmbajtjen e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër. I prodhuar me vaj ulliri të pastër nga rajoni i Edremitit, sapuni “Baby Body” e ndihmon fëmijën për një gjumë të qetë, falë aromës delikate dhe përbërësve hidratues. Për lëkurën e bebeve është mjaft e rëndësishme që të përdoret një sapun hidratues. Dizajni i përshtatur me një litar të integruar, e lehtëson përdorimin e sapunit “Baby Body”.

OLIVOS BEST MOM 180 GR

330 Lek
Ku ka mënyrë më të mirë për t’i shprehur dashurinë e përjetshme nënës? Dhurojuni nënave sapunin “Olivos Best Mom soap”!!! Dizajni me lule është menduar enkas për nënat tuaja të dashura. Së bashku me aromën e jargavanëve dhe dizajnin e mrekullueshëm, nëna juaj do ta shijojë sapunin “Best Mom” si brenda dhe jashtë. Jepuni mundësi nënave që ta provojnë kënaqësinë e këtij produkti në ritualin e tyre të banjës si dhe të përkëdhelen me këtë dhuratë artizanale nga brigjet e Egjeut, e cila ofruar gjithashtu një kujdes të paçmuar për lëkurën.

OLIVOS LOVE YOU 150 GR

292 Lek
Që ta mbani dashurinë të fortë, i shtoni pak romancë eksperiencës së banjës dhe përkëdheleni veten me sapunin “Love You”. Shpërndajeni dashurinë tuaj duke dhuruar sapunin natyral “Love You” i cili është plot me vaj ulliri ekstra të virgjër. Ngjyra e kuqe është zgjedhur enkas për të rënë në sytë e të dashurve tuaj. Sapuni artizanal “Love You” ju ofron një përvojë unike me aromën ndjellëse të orkidesë dhe formulën e tij shkumuese. Ky sapun mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët.

OLIVOS MEN CARE 100 GR

375 Lek
Sapuni “Olivos Men Care” pastron në thellësi lëkurën dhe e detoksikon atë duke larguar papastërtitë nga thellësia e poreve. Esenca e drurit oriental ndihmon në hidratimin e trupit, fytyrës dhe shkriftësinë e flokëve me një aromë të thellë dhe të freskët mashkullore. Duke shërbyer gjithashtu si sapun roje, falë shkumës dhe aftësive dezinfektuese, ju ofron një rutinë rrojtjeje më të thjeshtë dhe freskuese. Një pikë referimi që duhet të ndjekë çdo zotëri për kujdesin ndaj lëkurës! Ndërthurja e vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër dhe esencës së hollë orientale të drurit është harmonizuar më së miri nga Olivos në këtë produkt enkas për meshkujt.

OLIVOS OTTOMAN BATH LUXURIES CINTEMANI GIFT SET

2,850 Lek
2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER Një dhuratë fantastike për veten dhe të dashurit tuaj, seti “Olivos Ottoman Bath” ka gjithçka që ju duhet për detoksin e trupit. Sapunët me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër janë produkte artizanale, natyrale, të dedikuar tërësisht lehtësimit të trupit, mendjes dhe shpirtit. Seti “Olivos Ottoman Bath Luxuries” është frymëzuar nga epoka osmane dhe është krijuar sipas recetës historike, tradicionale dhe kulturore, duke e bërë kështu një sapun unik me aromën magjepsëse të hamameve turk. Përdoreni këtë set të mrekullueshëm për të sjellë përvojën e banjës turke në shtëpinë tuaj. Ky sapun ndërthur dizajnin unik kulturor me luksin e kohëve moderne. Olivos ka kënaqësinë t’ju ofrojë një set sapunësh artizanalë. Produktet e mrekullueshme që gjenden brenda kutisë elegante mund të përdoren për trupin, fytyrën dhe flokët. Përkëdhelni veten dhe të dashurit tuaj me këtë set sapunësh. Sapunin me kokrriza mund ta vendosni në dhomën e gjumit, në banjë ose në makinë për të krijuar një atmosferë të këndshme dhe aromatike. Sapunin kokrrizor mund ta përdorni edhe gjatë seancave të manikyrit apo pedikyrit për të marrë ushqyesit e duhur për duart dhe këmbët.

OLIVOS OTTOMAN BATH LUXURIES LOTUS 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,850 Lek
Një dhuratë fantastike për veten dhe të dashurit tuaj, seti “Olivos Ottoman Bath” ka gjithçka që ju duhet për detoksin e trupit. Sapunët me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër janë produkte artizanale, natyrale, të dedikuar tërësisht lehtësimit të trupit, mendjes dhe shpirtit. Seti “Olivos Ottoman Bath Luxuries” është frymëzuar nga epoka osmane dhe është krijuar sipas recetës historike, tradicionale dhe kulturore, duke e bërë kështu një sapun unik me aromën magjepsëse të hamameve turk. Përdoreni këtë set të mrekullueshëm për të sjellë përvojën e banjës turke në shtëpinë tuaj. Ky sapun ndërthur dizajnin unik kulturor me luksin e kohëve moderne. Olivos ka kënaqësinë t’ju ofrojë një set sapunësh artizanalë. Produktet e mrekullueshme që gjenden brenda kutisë elegante mund të përdoren për trupin, fytyrën dhe flokët. Përkëdhelni veten dhe të dashurit tuaj me këtë set sapunësh. Sapunin me kokrriza mund ta vendosni në dhomën e gjumit, në banjë ose në makinë për të krijuar një atmosferë të këndshme dhe aromatike. Sapunin kokrrizor mund ta përdorni edhe gjatë seancave të manikyrit apo pedikyrit për të marrë ushqyesit e duhur për duart dhe këmbët.

OLIVOS OTTOMAN BATH LUXURIES SELJUK 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,850 Lek
Një dhuratë fantastike për veten dhe të dashurit tuaj, seti “Olivos Ottoman Bath” ka gjithçka që ju duhet për detoksin e trupit. Sapunët me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër janë produkte artizanale, natyrale, të dedikuar tërësisht lehtësimit të trupit, mendjes dhe shpirtit. Seti “Olivos Ottoman Bath Luxuries” është frymëzuar nga epoka osmane dhe është krijuar sipas recetës historike, tradicionale dhe kulturore, duke e bërë kështu një sapun unik me aromën magjepsëse të hamameve turk. Përdoreni këtë set të mrekullueshëm për të sjellë përvojën e banjës turke në shtëpinë tuaj. Ky sapun ndërthur dizajnin unik kulturor me luksin e kohëve moderne. Olivos ka kënaqësinë t’ju ofrojë një set sapunësh artizanalë. Produktet e mrekullueshme që gjenden brenda kutisë elegante mund të përdoren për trupin, fytyrën dhe flokët. Përkëdhelni veten dhe të dashurit tuaj me këtë set sapunësh. Sapunin me kokrriza mund ta vendosni në dhomën e gjumit, në banjë ose në makinë për të krijuar një atmosferë të këndshme dhe aromatike. Sapunin kokrrizor mund ta përdorni edhe gjatë seancave të manikyrit apo pedikyrit për të marrë ushqyesit e duhur për duart dhe këmbët.

OLIVOS OTTOMAN BATH LUXURIES TULIP 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,850 Lek
Një dhuratë fantastike për veten dhe të dashurit tuaj, seti “Olivos Ottoman Bath” ka gjithçka që ju duhet për detoksin e trupit. Sapunët me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër janë produkte artizanale, natyrale, të dedikuar tërësisht lehtësimit të trupit, mendjes dhe shpirtit. Sapunin me kokrriza mund ta vendosni në dhomën e gjumit, në banjë ose në makinë për të krijuar një atmosferë të këndshme dhe aromatike. Sapunin kokrrizor mund ta përdorni edhe gjatë seancave të manikyrit apo pedikyrit për të marrë ushqyesit e duhur për duart dhe këmbët. Një dhuratë fantastike për veten dhe të dashurit tuaj, seti “Olivos Ottoman Bath” ka gjithçka që ju duhet për detoksin e trupit. Sapunët me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër janë produkte artizanale, natyrale, të dedikuar tërësisht lehtësimit të trupit, mendjes dhe shpirtit. Seti “Olivos Ottoman Bath Luxuries” është frymëzuar nga epoka osmane dhe është krijuar sipas recetës historike, tradicionale dhe kulturore, duke e bërë kështu një sapun unik me aromën magjepsëse të hamameve turk. Përdoreni këtë set të mrekullueshëm për të sjellë përvojën e banjës turke në shtëpinë tuaj. Ky sapun ndërthur dizajnin unik kulturor me luksin e kohëve moderne. Olivos ka kënaqësinë t’ju ofrojë një set sapunësh artizanalë. Produktet e mrekullueshme që gjenden brenda kutisë elegante mund të përdoren për trupin, fytyrën dhe flokët. Përkëdhelni veten dhe të dashurit tuaj me këtë set sapunësh.

OLIVOS PERFUMES GIFT SET AMAZON FRESHNESS 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,925 Lek
Një dhuratë mjaft elegante për të dashurit tuaj. Seti me katër produkte përmban dy sapunë të plotë dhe dy sapunë kokrrizorë që ju ushqejnë dhe mrekullojnë në të gjitha kuptimet. Bëjani këtë dhuratë kaq luksoze dhe cilësore vetes ose njerëzve tuaj të dashur. Aroma frymëzuese e sapunëve “Amazon Freshness” do t’ju falë freskinë në çdo banjë që bëni. Sapuni kokrrizor do t’ju magjepsë dhe relaksojë gjatë seancave të banjës nëse e hidhni në vaskë. Sapunët kokrrizorë mund t’i mbani edhe në gardërobë që t’ju jepni rrobave aromë freskie dhe në makinë. Gjithashtu mund ta përdorni në seancat e manikyrit dhe pedikyrit për të ushqyer dhe trajtuar duart dhe këmbët.

OLIVOS PERFUMES GIFT SET COTE D’AZUR GLITTER 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,925 Lek
Një dhuratë mjaft elegante për të dashurit tuaj. Seti me katër produkte përmban dy sapunë të plotë dhe dy sapunë kokrrizorë që ju ushqejnë dhe mrekullojnë në të gjitha kuptimet. Bëjani këtë dhuratë kaq luksoze dhe cilësore vetes ose njerëzve tuaj të dashur. Aroma frymëzuese e sapunëve “Cote D’Azur Glitter” do t’ju falë freskinë në çdo banjë që bëni. Sapuni kokrrizor do t’ju magjepsë dhe relaksojë gjatë seancave të banjës nëse e hidhni në vaskë. Sapunët kokrrizorë mund t’i mbani edhe në gardërobë që t’ju jepni rrobave aromë freskie dhe në makinë. Gjithashtu mund ta përdorni në seancat e manikyrit dhe pedikyrit për të ushqyer dhe trajtuar duart dhe këmbët.

OLIVOS PERFUMES GIFT SET MYSTIC NILE 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,925 Lek
Një dhuratë mjaft elegante për të dashurit tuaj. Seti me katër produkte përmban dy sapunë të plotë dhe dy sapunë kokrrizorë që ju ushqejnë dhe mrekullojnë në të gjitha kuptimet. Bëjani këtë dhuratë kaq luksoze dhe cilësore vetes ose njerëzve tuaj të dashur. Aroma frymëzuese e sapunëve “Mystic Nile” do t’ju falë freskinë në çdo banjë që bëni. Sapuni kokrrizor do t’ju magjepsë dhe relaksojë gjatë seancave të banjës nëse e hidhni në vaskë. Sapunët kokrrizorë mund t’i mbani edhe në gardërobë që t’ju jepni rrobave aromë freskie dhe në makinë. Gjithashtu mund ta përdorni në seancat e manikyrit dhe pedikyrit për të ushqyer dhe trajtuar duart dhe këmbët.

OLIVOS PERFUMES GIFT SET SAINT TROPEZ GLAMOUR 2X250 GR SOAP BAR 2X100 GR SOAP POWDER

2,925 Lek
Një dhuratë mjaft elegante për të dashurit tuaj. Seti me katër produkte përmban dy sapunë të plotë dhe dy sapunë kokrrizorë që ju ushqejnë dhe mrekullojnë në të gjitha kuptimet. Bëjani këtë dhuratë kaq luksoze dhe cilësore vetes ose njerëzve tuaj të dashur. Aroma frymëzuese e sapunëve “Saint Tropez Glamour” do t’ju falë freskinë në çdo banjë që bëni. Sapuni kokrrizor do t’ju magjepsë dhe relaksojë gjatë seancave të banjës nëse e hidhni në vaskë. Sapunët kokrrizorë mund t’i mbani edhe në gardërobë që t’ju jepni rrobave aromë freskie dhe në makinë. Gjithashtu mund ta përdorni në seancat e manikyrit dhe pedikyrit për të ushqyer dhe trajtuar duart dhe këmbët.

OLIVOS SPA SERIES MOISTURISING ALOE VERA 250 GR

555 Lek
Sapuni “Olivos SPA Aloe Vera” është hidratuesi më i mirë për lëkurën tuaj. Ky sapun, trajton dhe kuron mjaft probleme të lëkurës si psoriaza, duke reduktuar skuqjen, inflamacionin dhe dhimbjet. Qetëson të gjitha acarimet e lëkurës. Aloe vera përdoret prej vitesh në trajtimet mjekësore dhe të kozmetikës. Ajo ndihmon në nxitjen e qarkullimit të gjakut në kapilarët e lëkurës, vret bakteret dhe hidraton lëkurën. Për t’i ardhur në ndihmë rinisë së përjetshme, sapuni “Olivos SPA Aloe Vera” është krijuar enkas për të luftuar moshën. Sapunët e serisë “Olivos SPA” janë formuluar me vaj ulliri ekstra të virgjër dhe mineralet unike për t’ju ofruar përvojën më të mirë të SPA-së në shtëpinë tuaj. I pasuruar me ekstraktet e aloe verës dhe vaj ulliri, sapuni “Olivos SPA Aloe Vera” pastron lëkurën tuaj ndërkohë që e ndihmon të rifitojë freskinë dhe bukurinë e saj natyrale. Ky sapun terapeutik trajton dhe kuron mjaft probleme të lëkurës si psoriaza, duke reduktuar skuqjen, inflamacionin dhe dhimbjet. Qetëson të gjitha acarimet e lëkurës. Aloe vera përdoret prej vitesh në trajtimet mjekësore dhe të kozmetikës. Ajo ndihmon në nxitjen e qarkullimit të gjakut në kapilarët e lëkurës, vret bakteret dhe hidraton lëkurën. Me përbërës tërësisht natyralë, aloe vera nxit përtëritjen e qelizave. Sapuni me aloe vera mund të përdoret pas rrojtjes për shkak të vetive kurative, sepse ndihmon në mbylljen e të çarave të krijuara nga brisku. Mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët.

Ottoman Bath Luxuries 250 GR SOAP BAR &100 GR SOAP POWDER

2,025 Lek
Në setin e ri 2O2O do të gjeni një sapun pluhur dhe një tjetër artizanal të linjës Ottoman Luxuries. I gjithë seti është: •Artizanal •Kurativ •Pa Parabene •I testuar dermatologjikisht •Pa sulfate