Showing 1–12 of 35 results

SETI 3 PËR SHËNVALENTIN – MEN CARE + BITTIM SOAP + FACE TONIC COCONUT AND HAZEL

2,560 Lek
PER MESHKUJ MEN CARE – 500 BITTIM SOAP – 460 FACE TONIC COCONUT & WITCH HAZEL - 1600 DHURATE: LOVE SOAP

SETI 2 PËR SHËNVALENTIN – SERUM GOLD + SCRUB SUGAR PEELING + HAIR REPAIR + ROSE WATER

5,140 Lek
SERUMI GOLD – 2.200 APRICOT SUGAR PEELING - 750 COSMOLIVE HAIR REPAIR – 1.200 COSMOLIVE ROSE WATER -900 DHURATE : LOVE SOAP + FAIRY DUST

SETI 1 PËR SHËNVALENTIN – SERUM FYTYRE + HAIR REPAIR + ROSE WATER

3,290 Lek
SERUM FYTYRE ME QUMESHT ULLIRI – 1.100 Lek COSMOLIVE HAIR REPAIR – 1.200 Lek COSMOLIVE ROSE WATER – 900 Lek DHURATE: LOVE SOAP

OLIVOS – OLIVE OIL & COLLAGEN SHOWER GEL – 750 ML

1,400 Lek
A jeni gati? Olivos sjell një super Shower Gel me Kolagjen Një produkt unik me këto efekte për lëkurën: Elasticitet dhe hidratim Përmirësim të dukshëm të epidermës Eleminimin e rrudhave sipërfaqësore Parandalimin e rrudhave të reja E gjeni në: Coin, Anais, Farmacitë Distributore, Fresh Garden, Megatek ose duke porositur në inbox

OLIVOS – AVOCADO SHOWER GEL – 750 ML

1,400 Lek
I quajtur ndryshe ‘sekreti i freskisë dhe i rinisë së përjetshme’ është një kombinim i vajit të ullirit extra të virgjër dhe Avocados. Vaji i ullirit njihet për vetitë e tij pastruese dhe eskfoliuese. Avocado hidraton në thellësi duke ushqyer lëkurën. Kjo ju jep një shkëlqim natyral dhe ju bën të dukeni shumë më të rinj. Paketimi është i përshtatshëm për të mbajtur këtë produkt pasi e përdorni, madje ju lehtëson kur keni udhëtime.

OLIVOS – GREEN TEA LIQUID SOAP – 450 ML

1,050 Lek
Olivos rikrijoi sapunin me famë botërore Caj jeshil Olivos me vaj ulliri extra të virgjër. Zbuloni sapun të lëngshëm me vaj ulliri me cilësi të shkëlqyera të paraqitur në shishe elegante. Sapuni i lëngshëm me vaj ulliri natyral ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi që zgjat. Shtojeni këtë spastrim premium thelbësor në listën tuaj ‘që duhet të keni’ për kujdesin tuaj të lëkurës premium. Sapuni i lëngshëm Olivos do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të buta që nga përdorimi i parë. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, ky sapun i lëngshëm ofron një veprim ushqyes, të butë dhe qetësues në lëkurë menjëherë. Ai eliminon shfaqjet e të metave në dorë. Mbartës i përsosur i make up-it në një mënyrë më natyrale që ushqen lëkurën, siguron një detoks efektiv të lëkurës dhe vepron si magjepsës i bukurisë kundër plakjes.

OLIVOS HAPPY NEW YEAR (Shea Butter) 180 GR

490 Lek
“Shea Butter” përforcon kaçurrelat, qetëson simptomat e zbokthit dhe vepron si hidratues për skalpin e kokës. Është efektiv edhe ndaj akneve. Sapuni “Olivos Happy New Year” kaq një aromë joshëse dhe ju ofron një përvojë të paharrueshme larjeje. Pastroni dhe zbukuroni trupin dhe të gjitha shqisat tuaja në Vitin e Ri. Sapuni elegant “Olivos Happy New Year” është me përmbajtje vaji ulliri 100% ekstra të virgjër dhe i pasur me esencë “shea butter”-i. Ky sapun është formuluar për një pastrim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Aroma e “shea butter”-it është fantastike në çlirimin e stresit.

OLIVOS – HAPPY NEW YEAR 180 GR

490 Lek
Pastroni dhe zbukuroni trupin dhe të gjitha shqisat tuaja në Vitin e Ri. Sapuni elegant “Olivos Happy New Year” është me përmbajtje vaji ulliri 100% ekstra të virgjër dhe i pasur me esencë “shea butter”-i. Ky sapun është formuluar për një pastrim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Aroma e “shea butter”-it është fantastike në çlirimin e stresit. Gjithashtu, ruan lagështirën natyrale të flokëve, duke theksuar kaçurrelat, lehtësuar simptomat e zbokthit dhe hidratuar skalpin e kokës. “Shea butter”-i trajton me efikasitet aknet. Sapuni “Olivos Happy New Year” ka aromë të fortë dhe ju ofron një përvojë fantastike në larje.

OLIVOS AMULET DAPHNE 100 GR

350 Lek
Dafina pastron në thellësi poret dhe është mbrojtja më e mirë që mund t’i bëni lëkurës. Bazuar në kulturën turke, sapuni “Amulet daphne”, i dizajnuar për të mbajtur larg syrin e keq, sjell një risi në rutinën tuaj të larjes dhe të kujdesit ndaj lëkurës. Me bazë vajin e ullirit 100% ekstra të virgjër dhe dafinën, sapuni “Amulet Daphne” mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët. Dafina pastron në thellësi poret dhe është mbrojtja dhe freskia më e mirë që mund t’i bëni lëkurës. Sapuni “Amulet Daphne” është mik i lëkurës dhe do të luajë një rol pionier në banjën tuaj me paketimin e tij transparent dhe syrin e vogël fatsjellës. Bazuar në kulturën turke, sapuni “Amulet Daphne”, i dizajnuar për të mbajtur larg syrin e keq, sjell një risi në rutinën tuaj të larjes dhe të kujdesit ndaj lëkurës.

OLIVOS AMULET VANILLA 100 GR

350 Lek
Sapuni “Amulet Vanilla” stimulon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Me paketim transparent, ky sapun ju tërheq me dizajnin e tij bazuar në traditën turke për të mbajtur syrin e keq, dhe aromën ndjellëse. Vaji i ullirit parandalon plakjen e lëkurës, shfaqjen e rrudhave dhe shenjave, ndërsa vanilja rigjeneron dhe ushqen lëkurën. Filloni të kuroni lëkurën nga jashtë brenda, luftoni plakjen dhe rrudhat me sapunin “Amulet Vanilla”. Me bazë vajin e ullirit 100% ekstra të virgjër dhe vaniljen, sapuni “Amulet Vanilla” stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës. Me paketim transparent, ky sapun ju tërheq me dizajnin e veçantë që mban larg syrin e keq dhe aromën e këndshme. Vaji i ullirit parandalon plakjen e lëkurës, shfaqjen e rrudhave dhe shenjave, ndërsa vanilja rigjeneron dhe ushqen lëkurën. Bazuar në kulturën turke, ky sapun, i dizajnuar për të mbajtur larg syrin e keq, sjell një risi në rutinën tuaj të larjes dhe të kujdesit ndaj lëkurës.

OLIVOS BAL POLEN (HONEY&POLLEN ESSENCE) OLIVE OIL SOAP 150GR

740 Lek
Sapuni “Honey Pollen” konsiderohet si një dhuratë e natyrës për shkak të vetive të shumta që ka. Ai e mban lëkurën të pastër dhe të shëndetshme. Një proteinë e prodhuar nga bletët i jep mjaltit vetitë kurative. Sapuni “Honey Pollen” ofron mbrojtje maksimale ndaj lëkurës, sepse mban larg bakteret e këqija dhe largon papastërtitë. Përbërësi i cilësisë më të lartë të mjaltit, me veti unike kurative e bën sapunin “Honey & Pollen” me kuti në formën e hojeve, një eksperiencë të veçantë për trupin, fytyrën dhe flokët. Poleni, së bashku me përbërësin e mjaltit përforcon dhe dyfishon vetitë e sapunit. Dikur, mjalti ishte vetëm privilegj i mbretërve. Për shembull, Kleopatra bënte gjithmonë banjë në mjaltë. Një mbretëreshë angleze e përdorte për të mbajtur flokët të shëndetshëm, të butë dhe të shndritshëm. Me sapunon me mjaltë dhe polen, do ta ndjeni lëkurën shumë të butë, me shkëlqim dhe të freskët gjatë gjithë kohës.