Showing all 7 results

SETI 3 PËR SHËNVALENTIN – MEN CARE + BITTIM SOAP + FACE TONIC COCONUT AND HAZEL

2,560 Lek
PER MESHKUJ MEN CARE – 500 BITTIM SOAP – 460 FACE TONIC COCONUT & WITCH HAZEL - 1600 DHURATE: LOVE SOAP

SETI 2 PËR SHËNVALENTIN – SERUM GOLD + SCRUB SUGAR PEELING + HAIR REPAIR + ROSE WATER

5,140 Lek
SERUMI GOLD – 2.200 APRICOT SUGAR PEELING - 750 COSMOLIVE HAIR REPAIR – 1.200 COSMOLIVE ROSE WATER -900 DHURATE : LOVE SOAP + FAIRY DUST

SETI 1 PËR SHËNVALENTIN – SERUM FYTYRE + HAIR REPAIR + ROSE WATER

3,290 Lek
SERUM FYTYRE ME QUMESHT ULLIRI – 1.100 Lek COSMOLIVE HAIR REPAIR – 1.200 Lek COSMOLIVE ROSE WATER – 900 Lek DHURATE: LOVE SOAP

OLIVOS HAPPY NEW YEAR (Shea Butter) 180 GR

490 Lek
“Shea Butter” përforcon kaçurrelat, qetëson simptomat e zbokthit dhe vepron si hidratues për skalpin e kokës. Është efektiv edhe ndaj akneve. Sapuni “Olivos Happy New Year” kaq një aromë joshëse dhe ju ofron një përvojë të paharrueshme larjeje. Pastroni dhe zbukuroni trupin dhe të gjitha shqisat tuaja në Vitin e Ri. Sapuni elegant “Olivos Happy New Year” është me përmbajtje vaji ulliri 100% ekstra të virgjër dhe i pasur me esencë “shea butter”-i. Ky sapun është formuluar për një pastrim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Aroma e “shea butter”-it është fantastike në çlirimin e stresit.

OLIVOS – HAPPY NEW YEAR 180 GR

490 Lek
Pastroni dhe zbukuroni trupin dhe të gjitha shqisat tuaja në Vitin e Ri. Sapuni elegant “Olivos Happy New Year” është me përmbajtje vaji ulliri 100% ekstra të virgjër dhe i pasur me esencë “shea butter”-i. Ky sapun është formuluar për një pastrim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Aroma e “shea butter”-it është fantastike në çlirimin e stresit. Gjithashtu, ruan lagështirën natyrale të flokëve, duke theksuar kaçurrelat, lehtësuar simptomat e zbokthit dhe hidratuar skalpin e kokës. “Shea butter”-i trajton me efikasitet aknet. Sapuni “Olivos Happy New Year” ka aromë të fortë dhe ju ofron një përvojë fantastike në larje.

OLIVOS BEST MOM 180 GR

330 Lek
Ku ka mënyrë më të mirë për t’i shprehur dashurinë e përjetshme nënës? Dhurojuni nënave sapunin “Olivos Best Mom soap”!!! Dizajni me lule është menduar enkas për nënat tuaja të dashura. Së bashku me aromën e jargavanëve dhe dizajnin e mrekullueshëm, nëna juaj do ta shijojë sapunin “Best Mom” si brenda dhe jashtë. Jepuni mundësi nënave që ta provojnë kënaqësinë e këtij produkti në ritualin e tyre të banjës si dhe të përkëdhelen me këtë dhuratë artizanale nga brigjet e Egjeut, e cila ofruar gjithashtu një kujdes të paçmuar për lëkurën.

OLIVOS LOVE YOU 150 GR

292 Lek
Që ta mbani dashurinë të fortë, i shtoni pak romancë eksperiencës së banjës dhe përkëdheleni veten me sapunin “Love You”. Shpërndajeni dashurinë tuaj duke dhuruar sapunin natyral “Love You” i cili është plot me vaj ulliri ekstra të virgjër. Ngjyra e kuqe është zgjedhur enkas për të rënë në sytë e të dashurve tuaj. Sapuni artizanal “Love You” ju ofron një përvojë unike me aromën ndjellëse të orkidesë dhe formulën e tij shkumuese. Ky sapun mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët.